Advert
1TEM Otoyolunun Saray Kavşağı-Çorlu Kavşağı Kesimi 0-5.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle İstanbul İstikametinde kesimler halinde şerit daraltma yapılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanmaktadır. (Çalışmalar 7/24 gün/saat esasına göre yapılmaktadır.)
2Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolunun Bahçe Kavşağı-Nurdağı Kavşağı Kesimi 5-6.km.leri arasında deprem hasarlarının onarım çalışmaları nedeniyle Gaziantep istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Adana istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.
3İzmir Çevre Otoyolunun Otogar Kavşağında aydınlatma direklerinin demontaj-montaj çalışmaları nedeniyle 23:00-05:00 saatleri arasında Manisa-İstanbul-Ankara istikametine dönüş kolu trafiğe kapatılarak ulaşım 2.Sanayi ayrımı kullanılmak üzere U dönüşü yapılarak Otogar Köprüsü üzerinden sağlanmaktadır. (27.05.2024-03.06.2024)
4Akçakoca-Düzce yolunun 14-18.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Düzce-Akçakoca istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
5Emirdağ-Bolvadin-Çay yolunun 23-24.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
6Tavşanlı-Emet yolunun 38-42.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7Çekerek-Sorgun yolunun 34-35.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
8Diyarbakır-Silvan yolunun 34-40.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
9Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 32-54.km.leri arasında bulunan Keşap, Geçilmez, Uluburun ve Arıdurak Tünellerinde elektrik, elektronik sistemleri bakım onarım çalışması nedeniyle 28.05.2024-31.05.2024 tarihleri arası (4 gün), 08:00-17:00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.
10Taşköprü-Hanönü-Boyabat yolunun 3-5.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.

Malatya Haber

Malatya son dakika    

Malatya Haberleri 

--