MGTC Başkanı Mehmet Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Malatya’da göreve başlayan Vali Ersin Yazıcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Yazıcı Malatya’da görev almaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirerek, “Malatya’ya atamam olduğunu öğrenince çok sevindim, bu memleket için güzel işler yapmaya ve dua almaya geldim” ifadelerini kullandı.


Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti (MGTC) bir dizi ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Mehmet Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Malatya iline yeni atanan Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Başkan Aydın Vali Yazıcı’ya yeni görevinde başarılar dileyerek, “İlimiz Malatya’ya hoşgeldiniz. Asrın felaketinde büyük yara alan şehrimizin yeniden kalkınması için elinizden geleni yapacağınıza inancımız tam. Yeni göreviniz hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

“Ben bu memlekete dua almaya geldim”


Malatya’ya ataması olduğunu öğrendikten sonra duyduğu sevinci aktaran Vali Yazıcı, “Atamam olduğunu öğrendiğimde çok sevindim. Malatya yardım bekliyor. Malatya’da görev almaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu şehire dua almaya geldim” ifadelerini kullandı.