Deprem sonrası ayağa kalkmak için Çocuklara ihtiyaç var 

Malatya Girişimci İş İnsanları Derneği (MAGİNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Karademir ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kurban Bayramın’ da Konteyner Kentte Çocuklarla bayramlaştı çocukların yüzü güldü.

Kurban bayramında Saman köy Konteyner Kentte çocuklar ve aileleri eğlendi. Bayramlaşma şenliğimizde yaralarımız hep birlikte sarıyoruz. Hacivat Karagöz, palyaço Sihirbazlık ve Bal Show gösterine çocuklar ve aileler yoğun ilgi gösterdi. 

Bayramlaşma şenliğine Yeşilyurt Kaymakamı Kutsal Baytak, Kale Kaymakamı Abdulselam Bıçak, Malatya Girişimci İş İnsanları Derneği (MAGİNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Karademir, Kadın Komisyon Başkanı Şahide Baran, Genç Maginder Başkanı Sertaç Özhüsrev ve çocuklar ve aileler katıldı. 

 “Saman köy Konteyner kentte kalan çocuklarımız unutmayan Malatya Girişimci İş İnsanları Derneği (MAGİNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Karademir ve yönetim kuruluna teşekkür ederek Konuşması gerçekleştiren Yeşilyurt Kaymakamı Kutsal Baytak Kurban bayramında sizlerle bir arada olduğum için çok memnun olduğumu buradan ifade etmek istiyorum. Çocuklarımıza bayramlaşma şenliği düzenleyerek eğlendiren ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum şeklinde konuştu. 

6 Şubat Depreminde sonra Malatya’mız yara aldığını ifade eden. Malatya Girişimci İş İnsanları Derneği (MAGİNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Karademir, Saman köy Konteyner Kentte çocuklara yönelik bayramlaşma şenliği düzenliyoruz emeği, buradaki çocuklar bizim çocuklarımız. Malatya genelinde “ Konteyner kentte bu etkinliği yapacağız Çocuklara sahip çıkmak MAGİNDER ailesi olarak bizim çok değerli Kentimiz deprem sonrası yeniden ayağa kalkması için çocuklarımıza ihtiyacımız var” Çocukların büyüğünü bizlerde göreceğiz ve Çocuklar hepinizin bayramın en içten dileklerimle kutluyorum ifadelerini kullandı. 

Konteyner Kentte Bayramlaşma şenliği düzenleyen, Malatya Girişimci İş İnsanları Derneği (MAGİNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Karademir ve yönetim kurulu üyelerine canı gönülden teşekkür eden MAGİNDER Kadın komisyon Başkanı Şahide Baran çocuklarımızla hep birlikte Kurban Bayramında hem bayramlaşıyoruz hem’ de eğleniyoruz. İyi ’ki varsınız çocuklar masun yüzünüz ve eğlenmemiz bizim için değerli olduğunu belirti.