Darende’de Gökyar, Mağara önü mevkinde asfaltlama çalışmaları başladı. Gökyar Mahalle Muhtarı İrfan Çokyaşar, diğer yolların da asfaltlanmasını beklediklerini söyledi. 

AHMET ÇAKIR/DARENDE

Darende Gökyar Mahallesi, Mağara önü mevki hayvan pazarı bölgesinde asfaltlama çalışmaları yapılıyor. Asfaltlama çalışmalarının Büyükşehir tarafından yapıldığını Darende Belediyesi'nin çalışmalara araç ve ekipman desteğinde bulunduğunu belirten Belediye Başkanı Alican Bozkurt, "Bugün çalışmaları yerinde inceledik. Mahallelerin aciliyet ve ihtiyaç durumuna göre çalışmalarımız devam edecek. Darende Belediyesi planlamalar dahilinde ilçede yol yapım çalışmalarına devam edecek” dedi.

EMEĞİ GEÇENLERE, TEŞEKKÜR

Mahalledeki diğer yolların da asfaltlamasını beklediklerini belirten Gökyar Mahalle Muhtarı İrfan Çokyaşar, “Mağara önü yolu gerçekten sürücülere zor anlar yaşatıyordu. Bu yolun asfaltlanmasında emeği geçen başta Büyükşehir Belediyesine ve Darende Belediye Başkanı Alican Bozkurt’a teşekkür ederim. Gökyar Mahallesi’nde diğer yolların da asfaltlama kapsamına alınmasını bekliyoruz. Yollarımız asfaltlansın, halkımız yol çilesinden kurtulsun” ifadelerini kullandı.

Advert