Dördüncü single çalışması ile Cüneyt, bu sefer "hoba" demeye hazırlanıyor.  "Hoba" şarkısının söz ve müziği kendisine ait olup, aranjörlüğünü Kaan Karaca ,Mix Masteringi ise Başar Ünsal üstlenmektedir.

 Cüneyt şarkısı ‘’HOBA’’ ile ilgili şunları söyledi: ‘’Yıllar önce yazdığım bu şarkı, tam zamanında ve istediğim soundla dinleyiciyle buluşacağı için çok heyecanlıyım. 

Bir film izlemek, tiyatroya gitmek, dostlarla bir etkinlikte bulunmak yada müzik dinlemek insana mutluluk veren şeylerdir. Açıkçası son zamanlarda bize enerji veren her şeye çok ihtiyacımız var. Bu şarkının da dinleyiciye enerji vereceğini düşünüyorum. Hayata dair birşey yapmak, topluma, insana faydalı olmak istiyorsak önce kendi moralimizi yüksek tutmalıyız. Şarkıyı en çokta morale ihtiyacı olan müzik severlere armağan ediyorum.

Bu projenin birçok aşamasında bana yardımcı olan arkadaşım Fatih Tüfekçi'ye teşekkür etmek isterim. Aslında ben radyo-tv mezunuyum ve televizyon sektöründe uzun yıllar çalıştım.  Bu sebeple 2012 yılından beri yaptığım müzik çalışmalarımda ekibim, çoğunlukla arkadaşlarımdan oluşmuştur. "Arkadaş işi" derler ya öyle yani. Bu yüzden çalışmalarımızın her aşaması eğlenceli geçiyor, o yönden şanslıyım. Yine bu şarkıda da yanımda olan tüm dostlara teşekkür ediyorum’’ dedi.

Basın Danışmanlığını Alper Ergez’in üstlendiği şarkının klip çekimleri bitti. Şarkının klip yönetmenliğini Çağrı Çapık üstlendi.  Çekimleri yeni biten ve son aşamasına gelinen klip temmuz ayında ekranlardaki yerini alacak. 

 

 "HOBA". Tüm dijital müzik platformlarında yayında…

 

Söz-Müzik Cüneyt 

Aranjör : Kaan Karaca

Mix Mastering : Başar Ünsal

Klip yönetmeni Çağrı Çapık

Basın Danışmanı: Alper Ergez